O nás

Značka Zora se zabývá těmi nejsilnějšími světly v daném oboru. Využívá především nejmodernějších LED čipů, kvalitních optických prvků a efektivního odvodu tepla od LED čipů. Ve spojení s velkou plochou žebrování dosahuje ještě vyššího světelného výkonu.

Všechny světla Zora obsahují elektroniky pro konstantní svit v daném režimu. Tyto elektroniky dosahují také efektivity až 95 %. To je také dosaženo díky dodávaným akumulátorům, které mají jen o něco málo vyšší napětí než je potřeba pro vhodně zapojené LED čipy a díky tomu elektroniky pracují s účinností 92-95 %.

Světla jsou kompletně navržena, vyrobena a sestavena v České republice.

Cyklistické svítilny:

Svítilny ZORA Scorpion patří mezi nejsilnější cyklistické svítilny na světě. Díky jejich extrémnímu výkonu až 6750 lumen ANSI (skutečně naměřené hodnoty -> standardní metoda měření definovaná Americkým národním standardizačním institutem) je jízda v noci stejně bezpečná a rychlá jako během dne. Tyto svítilny nejsou určeny jen pro profesionální závodníky, ale i pro běžné cyklisty, kteří nechtějí být v noci omezování nízkým výkonem běžných svítilen. Nabízíme to nejlepší na trhu za přijatelné ceny.


Zora light
» Základní parametry svítilen:
Copyright © 2011 - 2022 | Světla na kolo ZORA | www.zoralight.com
All rights reserved. The information in this page is subject to change without notice. Zora, the Zora logo are registered trademarks of Zora, Inc.